środa, 4 listopada 2015

Ostatnia letnia sesja

Nadrabiając już ostatnie zaległości z lata, przed Wami Karolka :-)












sobota, 17 października 2015

Tyle słońca na tej plaży, powrót w to miejsce mi się marzy :-)

Dzisiejsza pogoda jest idealna na obróbkę zdjęć. Chłodno, mokro i ponuro, a zaległe sesje czekają na ujrzenie światła dziennego...tzn na publikację ;-)
Poniżej sesja wykonana na pięknej plaży. Gdyby nie burza, przed którą uciekłyśmy niemal w ostatniej chwili, prawdopodobnie byłoby więcej kadrów. Aczkolwiek i tak uważam, że jak na zastane warunki (m.in.duuużo słońca świecącego centralnie w oczy ;-) ), było całkiem nieźle. W założeniu miało być letnio, wesoło i kolorowo, ale gdy modelka zmieniła stylizację i zrobiło się "klimatycznie", stwierdziłam, że Ula w dwóch różnych odsłonach to dobry pomysł. Mam nadzieję, że nie jestem odosobniona w tym przekonaniu ;-)









piątek, 4 września 2015

Karolka w trzech odsłonach :-)

Dziś "multi-tematycznie" z Karolką. Ta sesja była specyficzna, ponieważ efektem są zdjęcia dziewczęco-muzyczno-industrialne. Bardzo dobrze nam się współpracowało, w związku z czym już wkrótce na blogu pojawią się efekty naszego drugiego spotkania :-)

Dziewczęco...

"Industrialnie"

"Chwytając światło" ;-)

W rytmach muzyki :-)

To się nazywa luz podczas sesji ;-)

czwartek, 3 września 2015

"Brzuszkowo" i dziecięco :-)

Witam po dłuuuugiej przerwie. W ostatnim czasie (tylko 1,5 roku... ;-) ) trochę zaniedbałam blog. Ale teraz mam nadzieję regularnie go aktualizować. Zwłaszcza, że materiału mi nie brakuje. Więc, zaczynając od najstarszych kadrów, czas na Pati, której sesję ciążową zapamiętam na długo nie tylko dlatego, że było bardzo sympatycznie. Była to pierwsza sesja ciążowa jaka robiłam-sesja jeszcze z ubiegłego roku. Na zdjęciach jest przyszła mama, dziś już obecnego na świecie Wiktorka. Do ujęć dołączyły jeszcze siostra Wiktora i ciocia. Było wesoło i aktywnie. W pięknym plenerze, k. Włodawy, żałuję, że byłam tam tak krótko, bo gdzie się nie spojrzałam, widziałam ciekawe kadry... Mam nadzieję, że to co udało mi się uchwycić, spodoba się oglądającym :-)


 "Będę siostrą!" :-)


"Puk, puk, braciszku" ;-) 


"Będę mamą po raz drugi!" 


"Tańcząc w promieniach zachodzącego słońca" :-)



To był piękny zachód słońca, zwłaszcza, że cała okolica była malownicza.


"Piękny las koło Włodawy" Nic, tylko chodzić i uwieczniać ;-)


Roześmiana starsza siostra 


Na zdjęciu tego nie widać, ale Wika (ciocia Wiktorka-ciekawa zbieżność imion, prawda? ;-) ) to bardzo żywiołowa dziewczynka. Uśmiech praktycznie nie schodził z jej twarzy :-)

sobota, 8 lutego 2014

"Wild thing" ;-)

Sesja jeszcze z lata, jedna z moich ulubionych. Pokusiłam się o małą zmianę nie tyle stylu, co rodzaju zdjęć. Przyglądając się zdjęciom z magazynów poświęconych modzie, chciałam zrobić coś mniej standardowego... Uliasha, wokalistka, z którą współpracuję również miała pomysł na zdjęcia w innym "klimacie"... Tak więc zapraszam do obejrzenia efektów wspólnej pracy :-)






sobota, 1 lutego 2014

Jesiennie...

Nadrabiając zaległości w publikacji zdjęć, poniżej jesienna sesja z modelką, która interesuje się modą, stąd też sesja w różnych stylizacjach ;-) Garderoba na zdjęciach nieco przekłamuje informację o warunkach pogodowych, bo było... po prostu zimno. Ale, czego się nie robi dla "sztuki" ;-)







sobota, 4 stycznia 2014

Sesja "Lata 20' "

Sesja stylizowana-jak wcześniej wspominałam- mój ulubiony rodzaj fotografii. Głównie dlatego, że takie zdjęcia są po prostu nieco inne. W magazynach zarówno typowo "kolorowych", jak i magazynach poświęconych modzie/stylowi itd mamy przede wszystkim stylizacje współczesne (które, niezaprzeczalnie również mi się podobają), a zdjęcia w strojach z innych epok są zdecydowanie rzadsze. Sama moda nie jest moją pasją, ale zdjęcia modowe jak najbardziej, lubię również ciekawe współczesne stylizacje. Miło jest popatrzeć na ludzi ubierających się nieco inaczej niż wszyscy, trochę bardziej awangardowo. Mam nadzieję, że w nadchodzących miesiącach uda mi się zrealizować takie niebanalne sesje. Tymczasem, zapraszam do obejrzenia zdjęć z klimatycznych lat 20' :-)