czwartek, 30 maja 2013

Ciepło, cieplej... :-)

Witam:-)

Dziś mała aktualizacja-z racji zmiennej pogody (już było tak ciepło... i znów się ochłodziło i zagrzmiało) postanowiłam podzielić się kadrami z jednego z takich ciepłych dni. Na zdjęciach wokalistka Uliasha :-)


Jedno z moich ulubionych zdjęć. Standardowy portret z nutą zabawy ;-)



wtorek, 14 maja 2013

Wiosna :-)

Wreszcie po dłuuuugiej zimie doczekaliśmy się wiosny. Były już nawet dni, które temp przypominały lato :-) Postanowiłam wykorzystać pierwsze zazielenione drzewa i zrobić sesje w ogrodzie botanicznym. Przyznam, że poza magnoliami, ogólnie w ogrodzie nie było zbyt wiele do oglądania. Za to same magnolie były piękne. I fotogeniczne :-)







sobota, 26 stycznia 2013

Złoto, czerwono, kolorowo :-)

Za oknem zima, czyli śnieg i mróz, więc pomyślałam, że na "ocieplenie atmosfery" dodam kilka zdjęć z sesji jesiennej. Modelką jest wokalistka Uliasha, z którą się świetnie współpracuje, więc na pewno czekają nas kolejne sesje :-)





wtorek, 1 stycznia 2013

Jesienna melancholia

Moja druga jesienna sesja, wyszło tak nieco melancholijnie, czyli jeszcze spokojniej niż dotychczas (nie pomyślałabym, że tak się da... ;-) Ta sesja zainspirowała mnie do kolejnej, jednocześnie o zupełnie innej "tematyce". mam nadzieję, że pomysł uda się zrealizować na wiosnę lub latem.







niedziela, 23 grudnia 2012

Jesienną porą

W październiku trochę "zaszalałam" robiąc 2 sesje 1 dnia i kolejną następnego. Ale pogoda aż się prosiła aby ją uwiecznić, a modelki były chętne... Więc jak mogłam powiedzieć "nie" ? ;-)
Dzisiaj część pierwsza, nieco bardziej żywiołowa. Na zdjęciach tego nie widać, ale w połowie pracy zaczęło się robić naprawdę chłodno. Mimo tego, moja dzielna modelka nie protestowała przeciw zdjęciu kurtki, a nawet położeniu się na mokrej trawie.
Miłego oglądania :-)














sobota, 1 grudnia 2012

W rytmach muzyki

We wrześniu ( a w zasadzie, to od września kontynuuje "współpracę") miałam okazję wykonać sesję dla Uliashy, która jest wokalistką starającą się m.in. szerzyć sympatię do muzyki rosyjskiej. W celu promowanie Jej twórczości powstały nad Zalewem Zegrzyńskim poniższe zdjęcia. Atmosfera była świetna-było wesoło i dynamicznie. Ula była dzielna modelką, jak przystało na profesjonalistkę, nie bała się wejść do wody w ubraniu, mimo, że wcale nie było tak ciepło... Ale co tam-czasem dla sztuki warto się poświęcić ;-)









Tańcząca z falami " ;-)



sobota, 24 listopada 2012

"Fionowo" ;-)


Kilka zdjęć z sesji "na Fionowo". Moja modelka (i zarazem wizażystka/charakteryzatorka) wcieliła się w "ludzką" (jeśli mogę to tak określić) Fionę :-)




To ujęcie nazwałam "Dama z ramą" ;-)