niedziela, 2 października 2016

Zuza

Z Zuzą miałyśmy zaplanowana sesję nieco bajkową, ale w trakcie zdjęć, koncepcja nieco uległ zmianie i wyszło trochę sensuala, trochę klasyki, a na koniec... coś  a'la country :-D Na co nie narzekam, bo w ostatnim czasie robiłam nieco inne zdjęcia. A fajnie jest spróbować czegoś nowego, spojrzeć na fotografowany obiekt pod innym kątem.

Tak więc, przed Wami...Zuza :-)

Bajkowo :-)

"Tajemniczo", a w każdym razie ja to tak widzę ;-)

Sensualnie...







Iza & Darek

Ostatnie tygodnie (a w sumie i m-ce) były przepełnione wieloma rzeczami i teraz widzę, że blog nie był już dawno aktualizowany. Przepraszam. Za dużo się działo...aczkolwiek, na Facebooku zdjęcia były publikowane na bieżąco. Poniżej zdjęcia z sesji Izy i Darka. Na początku sesja stała pod znakiem zapytania ze względu na deszcz. Nawet w momencie gdy się spotkaliśmy, padało. Ale chwilę potem, jak na życzenie, wyszło słońce :-) Aczkolwiek, zdjęcia w deszczu...jestem za ;-)



"Nie zadzieraj ze mnę" ;-)





poniedziałek, 20 czerwca 2016

Słonecznie na łące :-)

To była wesoła sesja. I trochę "straszna", bo modelka miała usiąść  w trawie...A poza nią to samo miejsce obrały sobie różne żyjątka. I o ile z żuczkami można żyć w zgodzie, o tyle z osami lepiej nie zadzierać. Tak więc musiałyśmy szukać odpowiedniego miejsca. Choć trudno o dobra miejscówkę w taka pogodę, bo jest wielu fruwających chętnych :-D Najważniejsze, że mimo niespecjalnie sprzyjających warunków "lokalowych", mamy kilka kadrów. A to jest najważniejsze :-)
Dziękuje za odwiedziny i zapraszam na kolejne :-)












środa, 15 czerwca 2016

Rodzinnie i aktywnie :-)

Wreszcie przyszedł czas na zdjęcia, które już dość dawno planowałam, ale coś ciągle stawało na drodze. Z Julka i Olimpia świetnie się bawiło...tzn pracowało ;-) Było sporo ruchu (co akurat lubię :-), a czas zleciał bardzo szybko, mimo, że była to jedna z dłuższych sesji. I jednocześnie z największa ilością zdjęć :-) Mam nadzieję, że jeszcze będę miała okazję uwiecznić dziewczynki, w nieco innej aurze ;-)






































środa, 11 maja 2016

Sesja retro...w głównej mierze ;-)

Post z małym opóźnieniem, ale wszystkie nowości są na Facebook'u. Tu, natomiast, jest jest szybszy wgląd do całej sesji, bo nie ma konieczności klikać w każde zdjęcie aby je powiększyć, tak jak to jest na Facebook'u. wszystkie zdjęcia miały być w klimacie retro, ale w międzyczasie nastąpiła mała zmiana i strojów i koncepcji, przez co część zdjęć jest bardziej klasycznych. A na sam koniec trafiła mi się mała, urocza panienka ubrana w stylu, powiedzmy-dowolnym ;-)






 





Żywe srebro ;-)

"Energia mnie rozpiera" :-D