sobota, 4 stycznia 2014

Sesja "Lata 20' "

Sesja stylizowana-jak wcześniej wspominałam- mój ulubiony rodzaj fotografii. Głównie dlatego, że takie zdjęcia są po prostu nieco inne. W magazynach zarówno typowo "kolorowych", jak i magazynach poświęconych modzie/stylowi itd mamy przede wszystkim stylizacje współczesne (które, niezaprzeczalnie również mi się podobają), a zdjęcia w strojach z innych epok są zdecydowanie rzadsze. Sama moda nie jest moją pasją, ale zdjęcia modowe jak najbardziej, lubię również ciekawe współczesne stylizacje. Miło jest popatrzeć na ludzi ubierających się nieco inaczej niż wszyscy, trochę bardziej awangardowo. Mam nadzieję, że w nadchodzących miesiącach uda mi się zrealizować takie niebanalne sesje. Tymczasem, zapraszam do obejrzenia zdjęć z klimatycznych lat 20' :-)








środa, 1 stycznia 2014

Złota, polska jesień

Z początkiem roku staram się nadrobić zeszłoroczne zaległości w publikacji zdjęć. Oczywiście mam na myśli zaległości blogowe, ponieważ  na Facebooku te zdjęcia są już od dłuższego czasu. Jesień jest sympatycznym okresem do spacerów z aparatem, bo wszystko wokół mieni się na pomarańczowo, czerwono, złoto... Tym razem, jednak bardziej spodobał mi się pomysł sesji tematycznej, które to ostatnio są moim ulubionym rodzajem zdjęć :-)





niedziela, 29 grudnia 2013

Kobieco...

Sesja klasyczna, spokojna, kobieca...








środa, 25 grudnia 2013

Letnia sesja w stylu fashion :-)

Poniżej jedna z ostatnich sesji w stylu fashion. Napisałabym "modowa", ale o ile nie przepadam za wtrącaniem angielskich zwrotów do polskiego "tekstu", o tyle bywają nieliczne słowa, których polskie odpowiedniki jakoś mi nie pasują. Więc trudno, będzie fotografia fashion :-) Jest to ostatnio mój ulubiony rodzaj fotografii, w związku z czym mam nadzieję, że w przyszłym roku zdjęć tego typu będzie tu jeszcze więcej :-)  Zapraszam do odwiedzania bloga...i oczywiście na zdjęcia :-))

 




sobota, 23 listopada 2013

Damy, parowozy...czyli w podróży

Sesja stylizowana, w nieco innym stylu niż zazwyczaj. Fajnie jest czasem pooglądać stare zdjęcia, bo mają klimat czyli to "coś". A jeszcze ciekawiej jest móc samemu "odtworzyć przeszłość". Mam nadzieję, że w jakimś stopniu mi się to udało. Miłego oglądania :-)






niedziela, 15 września 2013

Koty, Kotki PRF

Mam trochę zaległości w publikacji zdjęć na blogu. Lato sprzyjało sesjom więc mam sporo materiału, a co za tym idzie, nagromadziło się trochę zdjęć do edycji. Mam nadzieję nadrobić trochę zaległości, a tymczasem dziele się zdjęciami z lipca czyli sesja z pazurkiem ;-)




Kobieta-kot ;-)


czwartek, 8 sierpnia 2013

Sesja Fantasy

Poniżej kilka zdjęć z sesji  PRF Fantasy. Wprawdzie zazwyczaj preferuję bardziej realistyczne tematy, pomyślałam, jednak, że czasem można się pobawić ;-)

Leśna nimfa


Wróżka :-)

Odwieczna walka dobra ze złem ;-)