sobota, 23 listopada 2013

Damy, parowozy...czyli w podróży

Sesja stylizowana, w nieco innym stylu niż zazwyczaj. Fajnie jest czasem pooglądać stare zdjęcia, bo mają klimat czyli to "coś". A jeszcze ciekawiej jest móc samemu "odtworzyć przeszłość". Mam nadzieję, że w jakimś stopniu mi się to udało. Miłego oglądania :-)






niedziela, 15 września 2013

Koty, Kotki PRF

Mam trochę zaległości w publikacji zdjęć na blogu. Lato sprzyjało sesjom więc mam sporo materiału, a co za tym idzie, nagromadziło się trochę zdjęć do edycji. Mam nadzieję nadrobić trochę zaległości, a tymczasem dziele się zdjęciami z lipca czyli sesja z pazurkiem ;-)




Kobieta-kot ;-)


czwartek, 8 sierpnia 2013

Sesja Fantasy

Poniżej kilka zdjęć z sesji  PRF Fantasy. Wprawdzie zazwyczaj preferuję bardziej realistyczne tematy, pomyślałam, jednak, że czasem można się pobawić ;-)

Leśna nimfa


Wróżka :-)

Odwieczna walka dobra ze złem ;-)

niedziela, 21 lipca 2013

American Garden Party

Uwielbiam robić zdjęcia, a już w szczególności sesje tematyczne. Od jakiegoś czasu interesuje mnie fotografia mody więc każda okazja do zrobienia zdjęć wystylizowanym modelkom jest świetną zabawą. Poniżej z zdjęcia z Pin-Up American Garen Party zorganizowanej przez PRF.












piątek, 21 czerwca 2013

Ciepło :-)

Dziś kilka ujęć z sesji z bardzo wesołą modelką. Wprawdzie zdjęcia wyszły dość stonowane, ale podczas sesji było bardzo dużo śmiechu i momentami trudno mi było uchwycić powagę sytuacji. Co nie zmienia faktu, że praca z tak pozytywną osobą to sama przyjemność :-)










poniedziałek, 17 czerwca 2013

Strefa mroku

Ponieważ bardzo lubię naturę i ciepłe kolory, większość moich zdjęć jest w takim też klimacie. Lubię  kwiaty, zieleń drzew, a na tym tle ludzi. Pomyślałam, jednak, że mogę spróbować poeksperymentować i spróbować się sprawdzić w nieco innej fotografii-bardziej ekspresyjnej. W związku z czym jedna z moich ostatnich sesji jest w nieco innym wydaniu. Modelką (tak jak w przypadku ostatniego postu) jest Vangelisa-bardzo zdolna wizażystka czego potwierdzeniem jest Jej make up :-)







środa, 5 czerwca 2013

Wiatr, słońce i park :-

Ostatnio pogodę mamy "mieszaną", więc jeśli i u Was za oknem jest trochę wietrznie, mokro i chłodno, może ten post wniesie odrobinę słońca ;-)