sobota, 23 listopada 2013
Damy, parowozy...czyli w podróży
Sesja stylizowana, w nieco innym stylu niż zazwyczaj. Fajnie jest czasem pooglądać stare zdjęcia, bo mają klimat czyli to "coś". A jeszcze ciekawiej jest móc samemu "odtworzyć przeszłość". Mam nadzieję, że w jakimś stopniu mi się to udało. Miłego oglądania :-)
niedziela, 15 września 2013
Koty, Kotki PRF
Mam trochę zaległości w publikacji zdjęć na blogu. Lato sprzyjało sesjom więc mam sporo materiału, a co za tym idzie, nagromadziło się trochę zdjęć do edycji. Mam nadzieję nadrobić trochę zaległości, a tymczasem dziele się zdjęciami z lipca czyli sesja z pazurkiem ;-)
Kobieta-kot ;-)
czwartek, 8 sierpnia 2013
Sesja Fantasy
Poniżej kilka zdjęć z sesji PRF Fantasy. Wprawdzie zazwyczaj preferuję bardziej realistyczne tematy, pomyślałam, jednak, że czasem można się pobawić ;-)
Leśna nimfa
Odwieczna walka dobra ze złem ;-)
niedziela, 21 lipca 2013
American Garden Party
Uwielbiam robić zdjęcia, a już w szczególności sesje tematyczne. Od jakiegoś czasu interesuje mnie fotografia mody więc każda okazja do zrobienia zdjęć wystylizowanym modelkom jest świetną zabawą. Poniżej z zdjęcia z Pin-Up American Garen Party zorganizowanej przez PRF.
piątek, 21 czerwca 2013
Ciepło :-)
Dziś kilka ujęć z sesji z bardzo wesołą modelką. Wprawdzie zdjęcia wyszły dość stonowane, ale podczas sesji było bardzo dużo śmiechu i momentami trudno mi było uchwycić powagę sytuacji. Co nie zmienia faktu, że praca z tak pozytywną osobą to sama przyjemność :-)
poniedziałek, 17 czerwca 2013
Strefa mroku
Ponieważ bardzo lubię naturę i ciepłe kolory, większość moich zdjęć jest w takim też klimacie. Lubię kwiaty, zieleń drzew, a na tym tle ludzi. Pomyślałam, jednak, że mogę spróbować poeksperymentować i spróbować się sprawdzić w nieco innej fotografii-bardziej ekspresyjnej. W związku z czym jedna z moich ostatnich sesji jest w nieco innym wydaniu. Modelką (tak jak w przypadku ostatniego postu) jest Vangelisa-bardzo zdolna wizażystka czego potwierdzeniem jest Jej make up :-)
środa, 5 czerwca 2013
Wiatr, słońce i park :-
Ostatnio pogodę mamy "mieszaną", więc jeśli i u Was za oknem jest trochę wietrznie, mokro i chłodno, może ten post wniesie odrobinę słońca ;-)
Subskrybuj:
Posty (Atom)