czwartek, 8 sierpnia 2013

Sesja Fantasy

Poniżej kilka zdjęć z sesji  PRF Fantasy. Wprawdzie zazwyczaj preferuję bardziej realistyczne tematy, pomyślałam, jednak, że czasem można się pobawić ;-)

Leśna nimfa


Wróżka :-)

Odwieczna walka dobra ze złem ;-)

niedziela, 21 lipca 2013

American Garden Party

Uwielbiam robić zdjęcia, a już w szczególności sesje tematyczne. Od jakiegoś czasu interesuje mnie fotografia mody więc każda okazja do zrobienia zdjęć wystylizowanym modelkom jest świetną zabawą. Poniżej z zdjęcia z Pin-Up American Garen Party zorganizowanej przez PRF.












piątek, 21 czerwca 2013

Ciepło :-)

Dziś kilka ujęć z sesji z bardzo wesołą modelką. Wprawdzie zdjęcia wyszły dość stonowane, ale podczas sesji było bardzo dużo śmiechu i momentami trudno mi było uchwycić powagę sytuacji. Co nie zmienia faktu, że praca z tak pozytywną osobą to sama przyjemność :-)










poniedziałek, 17 czerwca 2013

Strefa mroku

Ponieważ bardzo lubię naturę i ciepłe kolory, większość moich zdjęć jest w takim też klimacie. Lubię  kwiaty, zieleń drzew, a na tym tle ludzi. Pomyślałam, jednak, że mogę spróbować poeksperymentować i spróbować się sprawdzić w nieco innej fotografii-bardziej ekspresyjnej. W związku z czym jedna z moich ostatnich sesji jest w nieco innym wydaniu. Modelką (tak jak w przypadku ostatniego postu) jest Vangelisa-bardzo zdolna wizażystka czego potwierdzeniem jest Jej make up :-)







środa, 5 czerwca 2013

Wiatr, słońce i park :-

Ostatnio pogodę mamy "mieszaną", więc jeśli i u Was za oknem jest trochę wietrznie, mokro i chłodno, może ten post wniesie odrobinę słońca ;-)








czwartek, 30 maja 2013

Ciepło, cieplej... :-)

Witam:-)

Dziś mała aktualizacja-z racji zmiennej pogody (już było tak ciepło... i znów się ochłodziło i zagrzmiało) postanowiłam podzielić się kadrami z jednego z takich ciepłych dni. Na zdjęciach wokalistka Uliasha :-)


Jedno z moich ulubionych zdjęć. Standardowy portret z nutą zabawy ;-)



wtorek, 14 maja 2013

Wiosna :-)

Wreszcie po dłuuuugiej zimie doczekaliśmy się wiosny. Były już nawet dni, które temp przypominały lato :-) Postanowiłam wykorzystać pierwsze zazielenione drzewa i zrobić sesje w ogrodzie botanicznym. Przyznam, że poza magnoliami, ogólnie w ogrodzie nie było zbyt wiele do oglądania. Za to same magnolie były piękne. I fotogeniczne :-)