Za oknem zima, czyli śnieg i mróz, więc pomyślałam, że na "ocieplenie atmosfery" dodam kilka zdjęć z sesji jesiennej. Modelką jest wokalistka Uliasha, z którą się świetnie współpracuje, więc na pewno czekają nas kolejne sesje :-)
sobota, 26 stycznia 2013
wtorek, 1 stycznia 2013
Jesienna melancholia
Moja druga jesienna sesja, wyszło tak nieco melancholijnie, czyli jeszcze spokojniej niż dotychczas (nie pomyślałabym, że tak się da... ;-) Ta sesja zainspirowała mnie do kolejnej, jednocześnie o zupełnie innej "tematyce". mam nadzieję, że pomysł uda się zrealizować na wiosnę lub latem.
niedziela, 23 grudnia 2012
Jesienną porą
W październiku trochę "zaszalałam" robiąc 2 sesje 1 dnia i kolejną następnego. Ale pogoda aż się prosiła aby ją uwiecznić, a modelki były chętne... Więc jak mogłam powiedzieć "nie" ? ;-)
Dzisiaj część pierwsza, nieco bardziej żywiołowa. Na zdjęciach tego nie widać, ale w połowie pracy zaczęło się robić naprawdę chłodno. Mimo tego, moja dzielna modelka nie protestowała przeciw zdjęciu kurtki, a nawet położeniu się na mokrej trawie.
Miłego oglądania :-)
Dzisiaj część pierwsza, nieco bardziej żywiołowa. Na zdjęciach tego nie widać, ale w połowie pracy zaczęło się robić naprawdę chłodno. Mimo tego, moja dzielna modelka nie protestowała przeciw zdjęciu kurtki, a nawet położeniu się na mokrej trawie.
Miłego oglądania :-)
sobota, 1 grudnia 2012
W rytmach muzyki
We wrześniu ( a w zasadzie, to od września kontynuuje "współpracę") miałam okazję wykonać sesję dla Uliashy, która jest wokalistką starającą się m.in. szerzyć sympatię do muzyki rosyjskiej. W celu promowanie Jej twórczości powstały nad Zalewem Zegrzyńskim poniższe zdjęcia. Atmosfera była świetna-było wesoło i dynamicznie. Ula była dzielna modelką, jak przystało na profesjonalistkę, nie bała się wejść do wody w ubraniu, mimo, że wcale nie było tak ciepło... Ale co tam-czasem dla sztuki warto się poświęcić ;-)
Tańcząca z falami " ;-)
sobota, 24 listopada 2012
"Fionowo" ;-)
To ujęcie nazwałam "Dama z ramą" ;-)
niedziela, 11 listopada 2012
Trochę inaczej...
W sierpniu miałam sesję, podczas której postanowiłam trochę "poeksperymentować". Chciałam spróbować zrobić zdjęcia z nieco innego punktu wiedzenia, czyli nie całkowicie klasyczny portret, ale portret bardziej wyrazisty, z przekazem, wzbudzający emocje. Myślę, że w jakimś sensie mi się to udało, choć oczywiście nie dotyczy to wszystkich zamieszczonych dzisiaj zdjęć. Ale wiadomo-wszystko małymi kroczkami, do pewnych rzeczy dochodzi się stopniowo. Tymczasem stawiam jeden kroczek i szykuję się do kolejnego ;-)
środa, 17 października 2012
A little change-switching from to Polish
Hey everybody :-)
I haven't updated the blog in a while and that's even though I do have some new shots. That's because I was considering creating a new blog in Polish for my potential models. However, after thinking it over I've decided I'm leaving the blog, just swithcing it to Polish. I might just add the Google translation, though I know it's not gonna be too good/proper. Or I'll write in in 2 "versions", we'll see. Then again, most people come here just to see the pics, anyway, so I don't think the "change" of the language will actually be a big problem.
I've re-opened my Facebook site and am having problems adding here the FB button, so here's the link.
Jeśli jesteście zainteresowani sesją, zapraszam do kontaktu przez Facebook :-)
https://www.facebook.com/pages/Joanna-Michalik-Photography/233188733410792
I haven't updated the blog in a while and that's even though I do have some new shots. That's because I was considering creating a new blog in Polish for my potential models. However, after thinking it over I've decided I'm leaving the blog, just swithcing it to Polish. I might just add the Google translation, though I know it's not gonna be too good/proper. Or I'll write in in 2 "versions", we'll see. Then again, most people come here just to see the pics, anyway, so I don't think the "change" of the language will actually be a big problem.
I've re-opened my Facebook site and am having problems adding here the FB button, so here's the link.
Jeśli jesteście zainteresowani sesją, zapraszam do kontaktu przez Facebook :-)
https://www.facebook.com/pages/Joanna-Michalik-Photography/233188733410792
Subskrybuj:
Posty (Atom)